Bodrum Günlük Yat ve Tekne Kiralama

Firmamız siz değerli müşterileri için tekne kiralama imkanını 7 gün 24 saat sağlamaktadır. Bu sayede nerede olursanız olun fark etmez günlük, haftalık şekilde tekne kiralama hizmetlerimizden kolay bir biçimde yararlanabilirsiniz. Bodrum günlük yat ve tekne kiralama hizmetlerimiz ile denizin üzerinde uzun süre boyunca güzel ve eşsiz zamanlar geçirebilirsiniz. Hem tekne hem de yat avantajlarımızdan sitemiz aracılığı ile kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bodrum günlük yat ve tekne kiralama hakkında akıllarda bulunan bazı sorular şu şekildedir:

  • Minimum tekne ve yat kiralama süresi nedir?
  • İstenilen saatte kiralanabilir mi?
  • Tekne ve yatlarda ses sistemleri var mı?
  • Yat ve tekneyi kiralamadan önce görebilir miyim?
  • Rezervasyonu ne zaman yapmak gerekir?

Gibi birçok soru siz değerli müşterilerimizin akıllarına takılmaktadır. Bu soruların cevaplarını ise şu şekilde verebiliriz.

Tekne ve Yat Kiralama Minimum Süresi Nedir?

Yat ve teknelerimizi siz değerli müşterilerimiz denizin ve masmavi güzelliğin tadını en güzel şekilde çıkarabilmeniz için en az 2 saat boyunca kiralama avantajı sunuyoruz.

İstenilen Saatte Yat ve Tekne Kiralanabilir Mi?

Bu genel olarak hem yatların hem de teknelerin doluluk ve kullanım oranlarına göre değişiklik göstermektedir. Fakat kiralamak istediğiniz zaman size uygun bir tekne veya yat elimizde bulunuyor ise en kısa süre içerisinde hizmetinize hazır hale getirilecektir.

Tekne ve Yatlarda Ses Sitemi Var Mı?

Yatlarımızda ve teknelerimiz de üstün özelliklere sahip olan ses sistemleri mevcuttur. Ayrıca kendi oluşturmuş olduğunuz müzik seçeneklerinizi de usb yardımı ile yat ve teknelerin içerisinde kolay bir şekilde dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca isterseniz belirli bir ücret karşılığında dj ve canlı müzik de kiralayabilirsiniz.

Yat ve Tekneleri Kiralamadan Önce Görebilir Miyim?

İstediğiniz zaman, yani sözleşmeyi imzalamadan önce veya sözleşmeyi imzaladıktan sonra bizimle iletişime geçmeniz halinde size müsait bir zaman ayarlayarak yat ve teknelerimizin bağlı olduğu limana gelebilir ve onları görebilirsiniz.

Rezervasyonu Ne Zaman Yapmak Gerekir?

Firmamıza göre istediğiniz zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Fakat kontenjanlar ve randevular dolmadan önce hızlı bir şekilde karar vererek hemen rezervasyon yaptırıp erken rezervasyon avantajlarından da kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

97fc91da 40fe 40d4 86c6 ddad9ad492ec

BODRUM GÜNLÜK YAT VE TEKNE KİRALAMA

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap