İstanbul Bebek Yat Kiralama

Bebek yat kiralama için en uygun semt. Çünkü bu semtte pek çok yat ve tekne firması hizmet veriyor.

Bizler yalnızca Bebek’te değil, İstanbul’un her köşesinde hizmet veriyoruz. Özel zamanlarınız ya da gezileriniz için bizlerden en uygun rakamlara yat kiralayabilirsiniz. Büyük ya da küçük yatlarımız ile sizlere en güvenli hizmeti sunmaktayız. Üstelik tüm teknelerimizin hizmetinize çıkmadan önce bakımlarını yapıyoruz. Bu sayede gününüz yarışa kalmıyor ve keyfiniz kaçmıyor. Yolların tecrübesine sahip kaptan ve diğer çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermeyi bekliyoruz.

En Ucuz Bebek Yat Kiralama

Yat kiralama hizmetleri genellikle yüksek rakamlara verilmekte. Bu nedenle de pek çok kişi çok istemesine rağmen kiralama hizmetinden faydalanamıyor. Ancak firmamızın her bütçeye uygun bir teklifi bulunuyor. Bu teklifimiz sayesinde sizler de doğum günü, parti, nişan ve düğün gibi organizasyonlarınızı çok uygun rakamlara gerçekleştirebilirsiniz.

Mezuniyet geceleri artık daha sık ve lüks mekanlarda yapılıyor. Sizler de bu özel gecenizin denizin ortasında geçirebilirsiniz. Üstelik oldukça uygun rakamlara. Yemek ve eğlence kısmını da sizler için ayarlıyor ve kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. En eğlenceli DJ ve organizasyonlarınız ile bu özel zamana en az sizler kadar heyecanla hazırlanıyoruz. Yatlarımızın tamamı bakımlı ve lüks araçlardır. Geziniz sırasında hiç bir aksilik yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Evlilik Teklifi ve Doğum Günü İçin Yat Kiralama

Evlenme teklifinizin çok özel ve romantik olmasını istemez misiniz?  Üstelik maviliğin tam ortasında. Sizlere özel unutulmaz dakikalar yaşayabileceğiniz yatlarımız en ucuz rakamlar ile hizmetinizde.

Dilerseniz organizasyon için sizler yerine süslemeyi de gerçekleştiriyor ve en usta aşçılarımızın elinden leziz yemekler hazırlıyoruz. Üstelik yalnızca evlenme teklifi değil, en eğlenceli doğum günü partilerinizi de yatlarımızda gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de vakit kaybetmeden ucuz yat kiralama hizmeti almak için bizi arayın.

Bebek Yat Kiralama

Yorum Yap