Ataköy Yat Kiralama 2023 Fiyatları

İstanbul ve insan; yıllardan beri birbirlerini yıpratan küstüren iki taraf. Her gelen ‘ulan İstanbul seni yeneceğim’ dedikte kısa bir süre sonra teslim olmayı tercih ederek hayatın akışında kaybolup gitmekteler. Yaşam mücadelesi içinde kendimize ayırdığımız vakitleri zamanında ve yerinde kullanmamaktan yakınmaktayız. İşte tamda bu yüzden Ataköy Yat Kiralama 2023 fiyatları yenilendi. Hayatı kaçırmayın kaostan uzaklaşın sevdiklerinizle ve ailenizle, dostlarınızla huzurlu bir gün geçirmeniz için Ataköy Yat kiralama sizlere yepyeni portföyü ile hizmet sunmakta. 24 kişiye kadar kapasiteli motor yatlarımızın yanı sıra Teknelerimiz ile verdiğimiz hizmet tamamen sizin memnuniyetiniz göz önüne alınarak her geçen gün yenilenmekte. Ataköy Yat kiralama 2023 Fiyatları ise günün şartlarına göre en uygun seviye çekilerek sizlere ekonomik bir geziyi yaşama fırsatı vermekte.

Ataköy Yat Kiralama Seçenekleri

Tamamen güvenliğiniz ve konforunuz için donatılmış yatlarımızda standartlarımız her gün kontrol edilerek sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Yenilenen Ataköy Yat Kiralama 2023 fiyatları bütçenize uygun hale getirildi. Dilerseniz motorlu yatlarımızla dilerseniz teknelerimizle boğazda bir tur atarak dünyanın hayran olduğu şehri farklı bir gözle hiç bir kıtada bulunmadan izleyebilirsiniz. Dilerseniz Adaların etrafında bir tur atar denize girebilir isterseniz Karadenize geçerek Şile Ağva açıkların da dinlenebilirsiniz.

Ataköy Yat Kiralama Avantajları

Tecrübeli kaptanlarımızın hazırladığı rotalar da dilediğiniz gibi eğlenmenin yanı sıra isterseniz parti  verebilir arkadaşlarınızla eğlencenin tadını çıkarırken uzman ekibimiz sizler için organizasyonun kusursuz olmasını sağlar. Dilerseniz saha ekibimizle gündelik işlerinize yardımcı olabilir boğazda yiyeceğiniz akşam yemeğinin hazırlıklarını yapabiliriz. Aslında işin özü siz hayal edeceksiniz biz gerçekleştireceğiz. Yurt içi yada yurt dışından gelen misafirleriniz ile boğazda bir akşam sefası yapmak istediğiniz de dilerseniz fasıl ekibimiz İstanbul üzerine yazılmış şarkılarla sizlere eşlik edebilir. Yada bekarlığa veda edeceğiniz bir parti için dansçı mı arıyorsunuz, alanında uzman arkadaşlarımız bu dileğinizi de seve seve hayata geçirebilir.

Ataköy Yat Kiralama

Ataköy Yat Kiralama 2023 fiyatları sizleri cezbedecek bir bütçe ile tadına doyum olmayan bir gün vaat ediyor. Bunun için yapmanız gereken Web sitemizi ziyaret ederek size en uygun yatı seçerek talep formu ile rezerve edebilir veya bizleri arayarak istediğiniz yatı belirlediğiniz tarihler için ayırabilir, yapmak istediğiniz organizasyonu uzman ekibimiz ile planlayabilirsiniz.

Ataköy Yat Kiralama 2023 Fiyatları

 

Yorum Yap