Arnavutköy Boğaz Turu organizasyonu

Arnavutköy Boğaz Turu Haftanın her günü belirli saatlerde yapılan turlar havaların güzelleşmesiyle daha fazla talep edilmektedir. Firmaların tur sırasında ikramları ve manzaraların eşsiz güzelliği karşısında büyülenmemek mümkün değildir. Hafta sonu daha yoğun olan turlar hafta içi daha sakın olmakta, eğer sadece iki kişi olmak ya da arkadaş grubuyla turlara katılmak isteniyorsa özel tekne kiralama yapılarak tur düzenlenir. İstenilen saatte kadar ve kişi sayısına göre ayarlanan teknelerde gün batımını izlemek, muhteşem yapısıyla İstanbul’un mimarisini denize sıfır şekilde görmek şansı tanımaktadır.

Toplu turlarda belirli saatlere uyma zorunluğu yaşanırken kiralanan teknelerde bu zorunluk olmadan rahat ve sakin şekilde tur tamamlanmaktadır. İstenilen özel organizasyonlarda gerçekleştirme ve istenilen konsepte eğlence düzenlenebilmektedir. Arnavutköy Boğaz Turu daha çok tercih edilen turlar arasındadır. İstanbul’a gezmek amaçlı geldiğinizde boğaz turu mutlaka yapılmalıdır, en güzel şekilde gözlem ve deniz havası turlarla alınıyor. Arnavutköy turlarıyla eski yapıları denize sıfır şekilde gözlemledikten sonra içlerini ve çevresi gezildiğinde daha anlam kazanmaktadır.

Arnavutköy Boğaz Turu

  • Küçük ikramlarıyla sempatik tavır sergilemek
  • İsteğe bağlı tekne kiralama seçenekleri
  • Haftanın her günü tur seçenekleri
  • İsteğe bağlı yemekli ve yemeksiz gün boyu tur seçenekleri
  • Özel kutlamalar için kiralanabilir lüks ve normal tekneler

Tekne kiralama fiyatları düşünüldüğünden daha uygun fiyatlara yapılmaktadır, istenilen saatlik tur fiyatları için yaşanacak deneyim değeceğinden emin olunarak turlara katılım sağlanmalıdır. Turlara özel ya da toplu olarak başvurulduğunda hava şartlarına göre yedek kıyafetler alınmalıdır. Dışarıdan getirilen küçük abur cuburların hiçbir sorun teşkil etmemesi kolaylığı sağlanmaktadır. Tur süresinde yapılan içecek ve yiyecek ikramları yapılır, İstanbul ‘da yapılması gereken listesinin ilk sırasında boğaz turu yer almalıdır.

Arnavutköy Boğaz Turu

Yorum Yap