Ada Turu ve Yüzme Turu

İstanbul’da yat ve tekne organizasyonları için beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.  Ada turu ve yüzme turu gibi faaliyetler için başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Ada Turu

Tekne yat kiralama firmamızda ada turu ile birbirinden güzel tarihi  yerleri görebilir, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.  Organizasyon sektörü deneyimi olarak  istanbul Boğaz’da ya da adalarda  gezilerin tadını çıkarabilirsiniz. Firmamız bu alanda profesyonel şekilde hizmet vermektedir.  Tekne ve yat içi dekorasyon yanında yemekler konusunda da   memnuniyet alacağınız hizmetler verilmektedir. Talepleriniz firmamız için en önemli bölümdür. Çünkü  taleplerinize göre organizasyonu ayarlamak tayız. Planlı şekilde işlemelerin yürümesi için  ön bilgi almak son derece önemlidir. firmamızda baştan sona müşteri memnuniyetine göre işlemler sürdürmekteyiz .

Yat Yüzme Turu organizasyonları

Aynı anda hem denize girmek hem de yat gezisi yapmak istiyorsanız yat yüzme turları  için başvuru yapabilir ve ileride hatırlayacağınız güzel anılar bırakabilirsiniz. Yatlarımızda ayrıca vip yat kiralama, sürpriz organizasyonlar, evlilik teklifleri, kurumsal yat kiralama gibi hizmetlerimizden dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. mavi sularda eşsiz manzara ile güzel zaman geçirebilirsiniz.

35 metre luxury crewed yacht Bodrum 4 1

İstanbul yat kiralama fiyatları

 

 

 

 

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap