35 Kişilik Tekne Kiralama

Özel günlerde yapılacak eğlenceler için vazgeçilmez olarak tercih edilen tekne kiralama önceden belirlenen kişi sayısına göre düzenlenebilmektedir. Belirtilen kişi sayısına göre tekne kiralamada yemekli ve yemeksiz olarak organizasyonlarda yapılabilmektedir. Örnek olarak 35 kişilik tekne kiralama hizmetinde yemek ya da fasıl organizasyonu da bulunabilir. Müşterilerden gelen ayrıca istekler arasında teknenin süslenmesi de mümkündür. Teknenin süslenmesinde yapılacak olan organizasyonda konsept belirlenmesi de müşteriler tarafından yapılmalıdır.

Sınırsız eğlence garantisi sunulan tekne organizasyonlarında sevdikleriniz ile özel zamanlar geçirebilirsiniz. Tekne ile açılmak ve ışık gösterisinde bulunmak da fiyatlara dâhil olarak müşterilere sunulmaktadır. Böylece 35 kişilik kapasiteye sahip olan teknelerde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yat kiralama seçenekleri arasında tercih edilen dansözlü partilerde mümkündür. Online iletişim sırasında dansöz ya da fasıl ekibi isteğini belirterek eğlencenizi arttırabilirsiniz. Uzman dansçılar ve profesyonel fasıl ekibi ile garanti eğlenme yatlarda sunulmaktadır.

Uygun Fiyatlarda Tekne Kiralama

Parti organizasyonlarında hayallerinizi gerçekleştirmek için yat turlarını tercih edebilirsiniz. Yatta doğum günü partisi ya da yatta bekârlığa partisi şeklinde yapılarak organizasyonlarda özel süslemelerde yapılabilmektedir. Üst düzey hizmet ve geniş kapasiteli yatlar ile boğaz turu atmak da mümkündür. Bir yandan eğlenceli müzik bir yandan dansöz ile partileri unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Kişi sayısını belirterek yemekli fasıl organizasyonlarını da yatta yapabilirsiniz. Aynı zamanda sürpriz doğum günü partilerini de yatta fasıl eşliğinde ve sevdikleriniz ile kutlayabilirsiniz. İki kişilik partilerde de özel düzenleme yaparak yat süslemesi ayarlamak da mümkündür. Yıl dönümlerinde geçerli olan özel masa süslemesi de hizmetlerimiz arasında bulunuyor. Tüm parti organizasyonlarını kişi sayısına göre ayarlayarak fiyat bilgisi almanız da mümkündür. Bunun için online sayfamızı ziyaret edebilir örnek partileri de inceleyebilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

05 2

35 Kişilik Tekne Kiralama

Bu İçeriği Oyla

Yorum Yap