İstanbul Yat Kiralama

İstanbul ülkemizin ve dünyanın en güzel yerlerinden biridir. Ve bu güzellik içerisinde en etkileyici olan ve kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında ise boğaz gelmektedir. Boğaz hem manzarası hem de insanda sağladığı huzur ile dünyanın görsel anlamda en güzel yerlerinden biridir. Birçok kişi, İstanbul’a geldiğinde boğazda tekne turu yaparak bu güzelliğe en yakından ve en güzel şekilde şahit olmak istemektedirler.

Birçok kişi bunun bir hayal olduğunu ve boğazda tekne kiralamanın çok pahalı ve zor olduğunu düşünmektedir. Oysa firmamız size kaliteli ve konforlu teknelerle size en uygun şartlarda İstanbul tekne kiralama hizmetlerini sunmaktadır.

Heyecan Verici Yat Gezileri

Firmamız tarafından kiralamak istediğiniz yatları ister sizlerin denetiminde isterseniz firmamız tarafından sizlere tahsis edilen personel kadromuz ile gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle İstanbul ve çevresinde birbirinde güzel yerlerin olduğu düşünüldüğünde kiralanan yatlarda boğazın ve İstanbul’un tüm güzelliklerini en heyecanlı ve doğal bir şekilde görebilirsiniz.

Kiraladığımız yatlar hem konfor, hem güvenlik,  hem de yakıt tüketimi anlamında sınıfının en iyileri arasında yer almaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde farklı kapasitelerde kiralık yat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu sayede küçük gruplardan çok daha kalabalık gruplara kadar herkese ve her bütçeye uygun kiralık yat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yat ve teknelerimizin hepsinin tüm izin, bakım ve kontrolleri alanında uzman personellerce kiralamada önce ve sonra periyodik olarak yapılmaktadır.

BİLGİ
HEMEN ARA dansöz kiralama bodrum villa kiralama bodrum satılık villa real estate bodrum vip transfer bodrum yat kiralama Bodrum yacht charter