Yatta Yıl Dönümü Kutlamaları

Kutlama yapmak için tekne kiralama ve vıp organizasyon firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  modern tasarımlı teknelerimiz güzel zaman geçirmenizi sağlar.

Evlilik Yıldönümleri

İstanbul yat kiralama firmamızda  evlilik yıldönümü veya sevgililer günü gibi özel zamanlar  için kutlama amaçlı hizmetler verilmektedir. Çiftlerin özel günlerinde yemek ve manzara eşliğinde eşsiz zamanlar geçirmenizi sağamaktayız. Kutlamalar öncesinde isteklerinize göre hazırlıklar yapılmaktadır.  Bir yandan deniz manzarası devam ederken diğer yandan romantik zamanlar geçirmenizi sağlayan şekilde hizmet veriyoruz.

Konforlu Bir Gezi

Yatta yıl dönümü kutlamaları  profesyonel organizasyon firmamız bünyesinde sorunsuz şekilde sağlanmaktadır. Yatlarımızda alt yapı özellikleri nedeniyle konforlu ve eğlenceli şekilde zaman geçirebilirsiniz. Dekorasyon bakımından modern görünümlü teknelerle ileride  unutulmayacak zamanlar sağlayabirisiniz. Sadece yıl dönümleri için değil farklı kutlamalar için de yat kiralama yapabiliirsiniz. İstanbul ada turu, boğaz turu, doğum günü ve sürpriz organizasyonlar gibi birçok  hizmetleri de tarafımızdan alabilirsiniz. Rotanızı belirlemek ve  kendinizi mavi sulara bırakmak için firmamıza uaşabilirsiniz. Kiralık tekne hizmetleri ile baştan sona memnun kalacağınız bir hizmet veriyoruz.

Yatta Yıl Dönümü Kutlamaları

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>